O Nas - Krakowskie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej

Dla czego warto zwrócić się do Nas?
W Małopolsce istnieje wiele ośrodków, które oferują swoje usługi leczenia. Nie wszyscy jednak wykorzystują skuteczne metody w walce z dolegliwościami. Kontaktując się z centrum rehabilitacji "Cardioclinic" masz pewność skutecznego pozbycia się dolegliwości i ich przyczyn. Nasz zawód jest naszą pasją, skutecznie rehabilitujemy oraz motywujemy pacjentów w powrocie do zdrowia!


Przejdź do treści

o nas

Cardioclinic działa od 2013 roku i oferuje szeroki zakres prywatnych usług medycznych. Misją Centrum jest pomaganie ludziom w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy, wydajny i skuteczny. Przyjazny i pomocny personel Centrum zawsze przywita Cię serdecznością i opieką.

Zintegrowane podejście, na przykład w leczeniu chorób układu krążenia, pozwala osiągnąć pozytywną dynamikę powrotu do zdrowia. Dla każdej pacjenta, która zgłasza się do Nas, wykwalifikowani specjaliści wybierają indywidualny program leczenia, uwzględniający istniejące problemy zdrowotne. Podstawą leczenia w Cardioclinic jest fizjoterapia, rehabilitacja i osteopatia z dużym naciskiem na kinezyterapie, która pozwala na łagodzenie zespołów bólowych bez stosowania leków.

Nasz program powrotu do zdrowia przywróci prawidłowe funkcje układu mięśniowo-szkieletowego bez konieczności operacji. Pacjent zyska zdolności do pracy i poprawę, jakości życia. Nasi specjaliści z dziedziny osteopatii i ortopedii to autorytety w swoich specjalnościach, którzy regularnie doskonalą swoje umiejętności na europejskich szkoleniach.


Ośrodek leczniczy Cardioclinic rehabilitacja w Katowicach

Klinika w Cardioclinic, położona w Katowicach przy szpitalu na ul.Sokołowskiego 2 (przeniesiona do Krakowa), to prywatne centrum opieki i rehabilitacji, które specjalizuje się w zakresie rehabilitacji sercowo-naczyniowej. Dysponujemy dużym zawansowanym ośrodkiem świetnie wyposażonym technicznie.

Wyróżniamy się specjalnościami z zakresu chorób sercowo naczyniowych i oddechowych, a także z zakresu edukacji terapeutycznej. Kierowany przez dr Andrzeja Kuca zespół doświadczonych praktyków i wykwalifikowanych specjalistów zakład rehabilitacyjny jest częścią grupy Cardioclinic MED., grupy dziesięciu prywatnych zakładów opieki zdrowotnej zlokalizowanych w całej Polsce.
Wysoce wyspecjalizowana klinika rehabilitacyjna specjalizuje się:

Rehabilitacja układu sercowo-naczyniowego
Rehabilitacja pulmonologiczna
Rehabilitacji stanów wegetatywny
Edukacja terapeutycznej

Cardioclinic Katowice została nagrodzona wyróżnieniami krajowymi za społeczną inicjatywę: "Poprawa zdolności pacjentów po rehabilitacji sercowo-naczyniowej". Za pomoc w mierzeniu aktywności fizycznej pacjentów, niezbędnej do zmniejszenia czynników ryzyka sercowo-naczyniowego. Obserwacja umożliwiła wzmocnienie praktyki aktywności fizycznej pacjentów ocenianych po jednym roku od zakończenie ich leczenia.


Jedną z głównych zalet korzystania z metod fizjoterapeutycznych w leczeniu jest to, że w procesie nie jest wymagane stosowanie leków.
Cardioclinic Andrzej Kuc
ul.Henryka Wieniawskiego 64 31-436 Kraków
(nowy adres)
+48 12 255 61 33 9 (fax)
+48 741 345 678 (kom)
termin@cardioclinic.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Cardioclinic.pl
Wróć do spisu treści