Rehabilitacja Kraków - Krakowskie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej

Dla czego warto zwrócić się do Nas?
W Małopolsce istnieje wiele ośrodków, które oferują swoje usługi leczenia. Nie wszyscy jednak wykorzystują skuteczne metody w walce z dolegliwościami. Kontaktując się z centrum rehabilitacji "Cardioclinic" masz pewność skutecznego pozbycia się dolegliwości i ich przyczyn. Nasz zawód jest naszą pasją, skutecznie rehabilitujemy oraz motywujemy pacjentów w powrocie do zdrowia!


Przejdź do treści

rehabilitacja-kraków

Choć w dzisiejszych czasach nauka jest bardzo rozwinięta, ludzkość  oprócz tego, że na co dzień korzysta ze zdobyczy techniki, na skutek  rozwoju cywilizacyjnego zapada na coraz to nowsze choroby. Bardzo  popularnym schorzeniem są między innymi wady postawy, jak również  problemy ze stawami. Wszystkie problemy związane z budową naszego ciała,  a przede wszystkim jego ruchomością, możemy wyleczyć za pomocą  rehabilitacji.

Warto pamiętać, że z rehabilitacji korzystają nie tylko starsze osoby.  Jesteśmy nowoczesną placówką, do której każdego roku trafiają nie tylko  pacjenci w podeszłym wieku, którzy ze względu na osłabioną budowę  anatomiczną są bardziej narażeni na różnorodne schorzenia, ale także  młodsi ludzie. Siedzący tryb życia oraz nieodpowiednia dieta, a przede  wszystkim brak aktywności fizycznej doprowadza nas do tego, że  rehabilitacja nawet w młodym wieku jest nam potrzebna.

Nasza oferta rehabilitacyjna jest bardzo rozbudowana. Oferowane przez  nas zabiegi dostosowujemy indywidualnie do każdego pacjenta, dzięki temu  efekty są widoczne nawet już po pierwszej wizycie, w zależności od  schorzenia. Korzystamy tylko i wyłącznie z nowoczesnych metod leczenia, a  sprzęt przez nas używany posiada niezbędne atesty oraz jest wysokiej  klasy, dzięki temu jak już wcześniej wspomniano na efekty można liczyć  bardzo szybko.

W naszym ośrodku posiadamy również wykwalifikowaną kadrę, która ma  bardzo bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi pacjentami. Są to  rehabilitanci, którzy reprezentują różnorodne specjalizacje. Dzięki temu  możemy bardzo szybko, a przede wszystkim trafnie zdiagnozować problem, z  jakim boryka się pacjent i szybko zacząć działać.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, staramy się  nieustannie być z nimi w kontakcie. Jeżeli po wizycie coś Państwa  zaniepokoi lub też wystąpią jakiekolwiek dolegliwości, zalecamy kontakt z  naszym ośrodkiem. Rehabilitanci nawet po godzinach swojej pracy chętnie  odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją Państwa wątpliwości, a także  doradzą, w jaki sposób postąpić.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.             

NASI SPECJALISCI REHABILITACJI

mgr Anna Madej
dr Sebastian Bahr

Jedną z głównych zalet korzystania z metod fizjoterapeutycznych w leczeniu jest to, że w procesie nie jest wymagane stosowanie leków.
Cardioclinic Andrzej Kuc
ul.Henryka Wieniawskiego 64 31-436 Kraków
(nowy adres)
+48 12 255 61 33 9 (fax)
+48 741 345 678 (kom)
Wszelkie prawa zastrzeżone Cardioclinic.pl
Wróć do spisu treści