Fizjoterapia Kraków - Krakowskie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej

Dla czego warto zwrócić się do Nas?
W Małopolsce istnieje wiele ośrodków, które oferują swoje usługi leczenia. Nie wszyscy jednak wykorzystują skuteczne metody w walce z dolegliwościami. Kontaktując się z centrum rehabilitacji "Cardioclinic" masz pewność skutecznego pozbycia się dolegliwości i ich przyczyn. Nasz zawód jest naszą pasją, skutecznie rehabilitujemy oraz motywujemy pacjentów w powrocie do zdrowia!


Przejdź do treści

fizjoterapia-kraków

Jest wiele rodzajów schorzeń, które dotykają nas w różnych momentach życia. Wtedy jak najszybciej chcemy powrócić do pełnej sprawności. Zwlekanie z wizytą u lekarza może skończyć się koniecznością pobytu w szpitalu i zabiegiem operacyjnym.

Po nim czujemy się obolali, a do sprawności pomagają nam dojść specjaliści z zakresu rehabilitacji, czyli fizjoterapeuci. Oczywiście odpowiednio dobrana fizjoterapia pooperacyjna to nie jedyna możliwość skorzystania z tego dobrodziejstwa.

Fizjoterapia podjęta zawczasu pozwoli uniknąć operacji

Zabiegi terapii manualnej i masaże, które są jednymi z technik fizjoterapii mogą pozwolić na tyle poprawić stan pacjenta, że wcześniejsze wskazanie do zabiegu operacyjnego nie będzie już aktualne, gdyż taka terapia pozwoli wrócić do zdrowia. Istotą fizjoterapii jest wywoływanie określonych bodźców w organizmie, które powodują, że zaczyna on walczyć z dolegliwościami.

Organizm ludzki, a szczególnie mózg jest do tej pory w dużej mierze niezbadany, podobnie jak zdolność do regeneracji, dzięki odpowiednim przekazom impulsów z ośrodkowego układu nerwowego. Właściwie prowadzona terapia fizjoterapeutyczna może być ratunkiem dla wielu osób, które chcą uniknąć operacji.

ZABIEGI FIZJOTERAPII

Zabiegi Kinezyterapii

Zabibegi Masażu

Zabiegi Hydroterapii

Zabiegi Terapii Manulanych
Zabiegi Laseroterapiii

Zabiegi Światłem

Zabiegi Gimnastyczne

Zabiegi Polem Magnetycznym

Fizjoterapia w służbie poprawy stanu przewlekle chorych

Osoby cierpiące na schorzenia takie jak zanik mięśni, choroba Parkinsona, czy stwardnienie rozsiane, które jak do tej pory nie są uleczalne mogą liczyć na terapię, która powoduje spowolnienie rozwoju choroby. Wlicza się w nią również rehabilitacja prowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Regularne ćwiczenia w połączeniu z lekami mogą przyczynić się do wolniejszego pogłębiania się objawów, a tym samym zwiększyć komfort życia.

Fizjoterapia w terapii przewlekłego bólu

Ból, który trudno uśmierzyć jest trudny do zniesienia. W niektórych przypadkach w jego zniwelowaniu może pomóc fizjoterapia. Jeśli zażywane środki farmakologiczne nie dają oczekiwanych rezultatów, warto spytać lekarza o możliwość podjęcia rehabilitacji w gabinecie fizjoterapii.             

NASI SPECJALISCI FIZJOTERAPII

mgr Paulina Gładyś
mgr Kamil Uryga

Jedną z głównych zalet korzystania z metod fizjoterapeutycznych w leczeniu jest to, że w procesie nie jest wymagane stosowanie leków.
Cardioclinic Andrzej Kuc
ul.Henryka Wieniawskiego 64 31-436 Kraków
(nowy adres)
+48 12 255 61 33 9 (fax)
+48 741 345 678 (kom)
Wszelkie prawa zastrzeżone Cardioclinic.pl
Wróć do spisu treści