Ortopeda Kraków - Krakowskie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej

Dla czego warto zwrócić się do Nas?
W Małopolsce istnieje wiele ośrodków, które oferują swoje usługi leczenia. Nie wszyscy jednak wykorzystują skuteczne metody w walce z dolegliwościami. Kontaktując się z centrum rehabilitacji "Cardioclinic" masz pewność skutecznego pozbycia się dolegliwości i ich przyczyn. Nasz zawód jest naszą pasją, skutecznie rehabilitujemy oraz motywujemy pacjentów w powrocie do zdrowia!


Przejdź do treści

ortopeda-kraków

Poszukujesz ortopedy z wieloletnim doświadczeniem? Skorzystaj z moich usług i ciesz się szybką diagnozą i skutecznym leczeniem nawet najtrudniejszego przypadku.

Co mogę dla Ciebie zrobić jako ortopeda?

Moim głównym zadaniem jest walka ze schorzeniami układu ruchu. Jeśli martwią Cię bóle kręgosłupa lub kończyn, zgłoś się do mnie. Wspólnie rozwiążemy Twój zdrowotny problem. Zawsze biorę pod uwagę każdą możliwą przyczynę złego samopoczucia i bólu. Szczególnie ważne jest dla mnie wsłuchanie się w potrzeby pacjenta. Jako ortopeda zajmę się skierowaniem Cię na odpowiednie badania. Wydam też opinię na ich temat i przeprowadzę Cię przez proces leczenia.

Na wizycie otrzymasz wszelkie informacje na temat swojego problemu. Chętnie odpowiem na każde pytanie i rozwieje Twoje wątpliwości. Dowiesz się, jakie są zagrożenia płynące ze schorzenia, które Cię dotknęło. Opowiem Ci, w jaki sposób można z nim walczyć i wspólnie wybierzemy tę drogę, która będzie najkorzystniejsza.

ORTOPEDA TRAUMATOLOG POMOŻE

Zespół cieśni

Złamania skręcenia

Urazy stłuczenia

Zapalenia stawów

Zwyrodnienia kostne

Chroby bioder

Martiwce kości

Wady wrodzone

Urazy sportowe

Dyslazje stawów
Jakie są moje zadania?

Jako ortopeda przeprowadzę dla Ciebie potrzebne badania. Jeśli  przyjdziesz na wizytę z powodu urazu, natychmiast uzyskasz ode mnie  pierwszą pomoc. Zapewnię Ci opiekę po operacji. Wykonam potrzebne  znieczulenia.

Moim głównym zadaniem jest dbanie o Ciebie w każdej  sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy. Wezmę pod uwagę wszystkie  dolegliwości, jakie zgłaszasz, żeby móc postawić trafną diagnozę i  wprowadzić leczenie, które szybko zniweluje Twój ból.

Zdecyduj się na moje usługi, jeśli potrzebujesz lekarza ortopedy z dużym  doświadczeniem i ogromną pasją do zawodu. Zależy mi na Twoim dobrym  samopoczuciu, dlatego nigdy nie zostawię Cię w potrzebie. Bóle  kręgosłupa, kończyn i niebezpieczne urazy to przypadki, w których mogę  Ci pomóc dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu. Zapraszam do gabinetu.

NASZ SPECJALISTA ORTOPEDA

prof. Andrzej Król

Jedną z głównych zalet korzystania z metod fizjoterapeutycznych w leczeniu jest to, że w procesie nie jest wymagane stosowanie leków.
Cardioclinic Andrzej Kuc
ul.Henryka Wieniawskiego 64 31-436 Kraków
(nowy adres)
+48 12 255 61 33 9 (fax)
+48 741 345 678 (kom)
Wszelkie prawa zastrzeżone Cardioclinic.pl
Wróć do spisu treści